>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament ne shitje – Ish Gjeologjiku, Tiranë

2+1

129.58m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Ish Gjeologjiku,Ali Dem,Tiranë. Ka tipologji 2+1 i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 2 tualete. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 129.58 m2, nga të cilat 114.48 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 15 m2 sipërfaqe e përbashkët. Ndodhet në katin e 3 banim, me ashensor, ndërtim i ri. Apartamenti eshte i perfunduar.
Shitet 1200 Euro/m2.Gjithashtu ofron dhe post parkimi ne -2 me vlere 11’000 euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.