>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Kika 2, Tiranë

2+1

108.9m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament me tipologji 2+1+2 te Kompleksi Kika2. Apartamenti është në një nga godinat më të reja të Kompleksit.Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 108.9 m2 i cili organizohet në një sallon ndenje dhe gatimi të përbashkët,2 dhoma gjumi,2 tualete. Sip. e brendshme e apartamentit është 96.3 m2 dhe ndodhet në katin e tretë, me orientim nga Lindja. Punimet në këtë ndërtesëjanë cilësore, muret anësore dhe tavani është projektuar për t’u izoluar me lesh guri për të patur një izolim akustik sa më të mire. Për më shumë informacion apo vizitë në pronë na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.