>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Kinostudio, Tiranë

2+1

117m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet për shitje apartament pranë Klanit, me sipërfaqe totale 117m2, sipërfaqe e brendshme e apartamentit 97.7 m2, ballkon 9.7 m2 dhe siperfaqe e perbashket 9.7 m2. Ka tipologji 2+1+2. Apartamenti ka hapësirë të bollshme dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje dhe gatimi, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet në katin e 8 të një pallati të ri me ashensor. Zona është mjaft e preferuar dhe e qetë.
Cmimi i shitjes 1200 Euro/m2.
Për më shumë informacion apo vizitë në pronë na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.