>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Kodra e Diellit 2, Tiranë

1+1

89m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet për shitje apartament në një zonë mjaft të preferuar për banim, pranë Kodrës së Diellit 2, në Tiranë. Apartamenti ka sipërfaqe 89m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon dhe ambjenti i gatimit, tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 2 të një godine të mirëmbajtur me ashensor. Jepet për shitje i mobiluar.
Cmimi i shitjes 95000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.