>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament ne shitje-Kompleksi Mangalem 21, Tiranë

2+1

91m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi, kompleksi Mangalem 21. Apartamenti ka sipërfaqe totale 91.3m2. Hyrja e apartamentit të fton direkt në ambjentin e ndenjes, gatimit dhe ngrënies me dritare dhe dalje në llozhë. Organizohet në ambjentin e ndenjes dhe kuzhinën, tualet dhe 2 dhoma gjumi. Ndodhet në katin e dytë. Kompleksi është i ri dhe ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.