>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Korçë

2+1

128m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Kompleksi Favina, Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 128,9 m2 nga të cilat 81,9 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 26,2 sipërfaqe ballkoni, 7,3 sipërfaqe tarrace dhe 13,5 sipërfaqe e përbashkët. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe është i organizuar në sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e tetë banim, me ashensor. Apartamenti është i mobiluar shumë mire, ka dhe 3 kondicionerë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.