>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Korcë

2+1

82.2m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1, në Korcë, Lagjia 1.
Godina është e re, 3-katëshe, ka përfunduar faza e fasadës. Eshtë e përshtatshme për banim dhe ka një cilësi të mirë punimesh.
Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe ballkon. Sip. e apartamentit është 65m2, sip.ballkoni 8 m2 dhe sip. e përbashkët është 18 m2. Apartamenti ndodhet në katin e dytë.
Cmimi i shitjes së apartamentit është 750 Euro/m2.
Godina ofron dhe garazh me cmim shitje 350 Euro/m2.

Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.