>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje, Korçë

3+1

135m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament te Kompleksi Favina, Korçë. Apartamenti ka tipologji 3+1 dhe sipërfaqe totale 135 m2, nga të cilat 107,40 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 11 m2 sipërfaqe ballkoni dhe 16,60 m2 sipërfaqe e përbashkët. Është i organizuar në: sallon-kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Apartamenti është i pajisur me kuzhinë. Ndodhet në katin e 4 banim, me ashensor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.