Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje- Korce

3+2

194.4m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Përshkrimi

“Délicatesse Villa” është një projekt që konsiston në 2 godina 3 katëshe të bashkëngjitura të cilat janë projektuar sipas një stili klasik të fasadës së jashtme dhe interior kontemporan në ambjentet e brendshme.
Ndjesia e të banuarit në këtë rezidencë merr ngjyra pariziene dhe elegante, rozë gold dhe aromë kardamom.
Ballkone franceze të dekoruara me ornamente klasike të trëndafilta dhe plot detaje të tjera që e bëjnë të vecantë këtë projekt.
Apartamenti për shitje ka një sipërfaqe totale 194.4 m2 dhe ndodhet në katin e parë banim. Sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 150.3 m2. Ka tipologji 3+1+2 tualete.Gjithashtu dhe një depo.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.