Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Lagjia 10, Korçë

2+1

120m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament në Korçë, Lagje 10. Apartamenti ka tipologji 2+1+2 ballkone. Është i mirë mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme dhe i organizuar në: dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, tualet dhe ballkonet. Ka hapësirë të bollshme me një sipërfaqe prej 120 m2. Ndodhet në katin e dytë banim, disponon kondicioner. Cmimi 6 000 000 lek të reja.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.