>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje, Lagjia 10, Korçë

2+1

120m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje tek Lagjia 10 në Korçë, pranë shkollës së Maltës. Apartamenti ka sipërfaqe 120 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në: sallon kuzhinë, 2 dhoma gjumi, korridor, tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ka sistem ngrohje, kaldajë gjithashtu ka dhe oxhak. Ndodhet në katin e 4 banim, me ashensor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.