>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje, lagjia 11, Korçë

2+1

93m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në lagjen 11, Korçë. Apartamenti ka tipologji 2+1 dhe ndodhet në katin e pare të një vile tre katëshe. Ka sipërfaqe 93 m2. Objekti është ende në proces ndërtimi. Çmimi 800 euro/m2. Ndodhet ne nje zone shumë të mire dhe të preferuar të qytetit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.