>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje, Lagjia 11 Korçë

3+1

190m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Korçë tek Lagjia 11. Apartamenti është i stilit papafingo, me tipologji 3+1 dhe ka sipërfaqe 190 m2. Është i organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, 2 tualete dhe verandë. Ndodhet në katin e 5 banim. Shitet pjesërisht i mobiluar. Lagjia 11 është një nga zonat e preferuara dhe shumë të qeta të qytetit të Korçës me të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode! Cmimi 80.000 dollarë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.