>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje, Lagjia 18 Korçë

2+1

139m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament, Lagjia 18 Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 139 m2 dhe tipologji 2+1. Është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, tualet. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim, të një pallati të ri me ashensor. Shitet i mobiluar.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.