>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje, Lagjia 18 Korçë

1+1

83m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament, Lagjia 18 Korçë. Apartamenti ka sipërfaqe 83 m2 dhe tipologji 1+1. Është i organizuar në sallon-kuzhinë, dhomë gjumi dhe tualet. Ndodhet në një pallat të ri në katin e katërt banim, me ashensor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.