>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje, Lagjia 18 Korçë

2+1

110m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Korçë, Lagja 18. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 110 m2 dhe tipologji 2+1. Eshtë i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë, tualet korridor, ballkon dhe verandë. Apartamenti ka gjithashtu edhe oxhak.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.