>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Lagjia 18, Korçë

Zonë e qetë!

1+1

75m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje, Korçë. Objekti është ende në proces ndërtimi me projektim shumë të mirë dhe cilësi të lartë ndërtimi. Apartamenti është i tipologjisë 1+1 dhe sipërfaqe 75 m2. Objekti në ndërtim ndodhet në një zonë shumë të qetë të qytetit të Korçës, në Lagjen 18 dhe ka dalje në dy rrugë: Nuçi Naçi dhe Kiço Golniku. Zona ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë të rehatshme. Gjithashtu objekti disponon edhe garazhe me sipërfaqe të ndryshme. Cmimi 650 euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.