Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje, Lagjia 9 Korçë

2+1

115m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament në Korçë, pranë terminalit. Zona ofron të gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti ndodhet në një pallat ndërtim i ri me punime të një cilësie të lartë. Tipologjia e tij është 2+1+2, me organizim: sallon+kuzhinë, dy dhoma gjumi, një dhomë garderobë, dy tualete dy ballkone dhe korridori. Sipërfaqja e apartamentit është mjaft e bollshme, 115 m2 me pamje shumë të mirë. Ndodhet në katin e shtatë banim, me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar me çdo gjë që nevojitet, është i pajisur me kaldajë dhe kondicioner.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.