>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament ne shitje – Lagjia Pavarësia, Vlorë

2+1

113m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament me vendndodhje tek Rruga Gjergj Kastrioti, lagjia Pavaresia, Vlorë.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë. Apartamenti ka tipologji 2+1+2 dhe dy ballkone. Sipërfaqja totale e apartamentit është 113 m2, me sipërfaqe të brendshme 98 m2. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.
Zona është mjaft e kërkuar gjatë cdo periudhe të vitit sidomos gjatë sezonit turistik.
Cmimi i shitjes 650 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.