>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje – Liqeni Artificial, Tiranë

3+2

150m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Kompleksi Viridario plotesohet me objektin e 3-te Palazzo Viridario. I pozicionuar në një ndër zonat më të bukura të Tiranes, pranë liqenit artificial dhe pikave strategjike të qytetit, vazhdon të garantojë standartin më të lartë të ndërtimit. Ka vendndodhje tek Rruga e Kosovarëve, pranë Hotel Dinastia.
Në këtë kompleks ofrojmë për shitje apartament me tipologji 3+1 dhe siperfaqe totale 150.1 m2, kati i 5. Apartamenti organizohet ne ambjentin e ndenjes dhe kuzhina me dalje ne ballkon, 3 dhoma gjumi, dy prej tyre me akses në ballkon, korridor shpërndares dhe dy tualete.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.