>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje-Lungomare, Vlorë

2+1

102m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje apartament në zonën më të kërkuar të Vlorës, në Lungomare. Apartamenti ka sipërfaqe prej 102.6m2 nga të cilat sipërfaqja e brendshme e apartamentit është 90m2 dhe sipërfaqja e përbashkët është 12.6m2. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje+gatimi, tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet në katin e 2 të një godine në përfundim e sipër me ashensor. Është një mundësi shumë e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 850 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.