Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje mbrapa Hotel Butrintit në Sarandë

2+1

93.66m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet apartament me tipologji 2+1, me super pamje nga deti. Apartamenti ndodhet në katin e 3, të një godine shumëkatëshe multifunksionale, pas Hotel Butrinti në Sarandë.
Sipërfaqja totale e apartamentit është 93.66 m2 dhe sipërfaqe e brendshme 84.67 m2. Ka orientim Veri-Jug.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.