>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje mbrapa shkolles Italiane, Durrës

Ndër zonat më të mira në Durrës!

2+1

103m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament mbrapa shkollës Italiane, Durrës. Ka sipërfaqe totale 103 m2 dhe tipologji 2+1+2+2 ballkone. Ndodhet në katin e dytë në një pallat të ri me ashensor dhe shumë të mirëmbajtur.
Ka pamje nga deti. Shitet i mobiluar. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.