>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje mbrapa Spitalit Ushtarak, Tiranë

Ndër zonat më të kërkuara për të jetuar!

1+1

59.45m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament tek Finlanda, mbrapa Spitalit Ushtarak, Tiranë. Ka sipërfaqe totale 59.45 m2 dhe tipologji 1+1.
Ndodhet në katin e 4 të banimit të një ndërtese të re , që është në perfundim. Zona ofron të gjitha kushtet për një jetesë sa më komode. Cmimi 1100 Euro\m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.