>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje me cmim okazion në Golem

Zonë mjaft e kërkuar për pushim !

1+1

60m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament me cmim okazion në Golem.
Ka tipologji 1+1 dhe një sipërfaqe totale prej 60 m2.
Ndodhet në katin e parë të një pallati të ri dhe të mirëmbajtur. Bashkë me të shitet dhe garazhi që ka sipërfaqe 25 m2.
Disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.