>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Astir pranë Bar Artisti

2+1

110m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje në Astir pranë Bar Artisti, i organizuar në 1 dhomë ndenje me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati me ashensor.
Siperfaqja e tij është 110 m2 .

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.