>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Astir, Tiranë

2+1

116m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje në Astir, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 116m2 me tipologji 2+1, ku është i organizuar në dy dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në katin e pestë banim të një pallati me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar. Zona është mjaft e qetë dhe e kërkuar nga njerëzit.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.