>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Astir, Tiranë

2+1

108m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje në Astir, Tiranë.
Me një sipërfaqe 108 m2 dhe tipologji 2+1 është e organizuar në dy dhoma gjumi sallon+kuzhinë dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati me ashensor. Disponon certifikatë pronësie dhe ka certifikatë sigurimi të pronës për 10 vite. Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të qetë dhe e cila plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.