>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Bllok, Tiranë

1+1

53m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje në Bllok, Tiranë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe 53m2 dhe ka tipologji 1+1. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Ndodhet në katin e 2 të një pallati ekzistues. Apartamenti është i kompletuar dhe është një mundësi e mirë investimi. Apartamenti ndodhet buzë rrugës kryesore.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.