>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Don Bosko , Tiranë

Një organizim në detaje i sipërfaqes së apartamentit dhe vendndodhja e favorshme e bëjne ideal për një jetesë të kënaqshme !

3+2

140m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartamenti me sipërfaqe totale 140 m².
Është i pozicionuar në katin e 8 të një pallati të mirëadministruar dhe me ashensor.
Apartamenti organizohet në dhomë ndenjeje + ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi dhe 2 ballkone.
Ndodhet në një nga zonat më të parapëlqyera për banim në Tiranë .
Ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë komode . Shitet 1600 euro/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni !

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.