>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Don Bosko, Tiranë

3+2

116m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje në Don Bosko, Tiranë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe të brendshme 116m2 dhe sipërfaqe verandë të mbuluar 30m2. Apartamenti është i organizur në tre dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe dy tualete. Ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues. Në cmim janë të përfshira dhe tre poste parkimi. Apartamenti shitet bosh. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes 120000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.