>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Durrës

2+1

330m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje në Durrës.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe 330m2 dhe tipologji 3+1+2. Është i organizuar në tre dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, dy tualete me ndricim natyral dhe një verandë me sipërfaqe 150m2. Apartamenti ndodhet në katin e 9 të një godinë me ashensor. Është e organizuar me sistem ngrohje me tre oxhaqe, kondicioner, dyer të brendshme druri, dritare dopio xham, grila persiane. Në cmim është i përfshirë 1 post parkimi.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.