>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Fresk, Tiranë

2+1

94m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje në Fresk, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 94m2 së bashku me garazhin dhe ka tipologji 2+1 ku është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe një tualet. Ndodhet në një godinë të re. Apartamenti është totalisht i investuar dhe është cdo gjë e re.
Cmimi i shitjes 75000 Euro.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.