>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Golem, Kavajë

2+1

90m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje në Golem, Kavajë.
Ofrojmë për shitje apartment me sipërfaqe totale 90.4m2 ku 79m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit dhe 11.4 m2 është sipërfaqja e përbashkët. Është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një godine në ndërtim e sipër. Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të kërkuar nga njerëzit gjatë sezonit veror.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.