>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Golem shumë afër me detin

Vendodhja dhe sipërfaqja e bejnë ideal për pushime!

1+1

66m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje në Golem. Ka tipologji 1+1 dhe sipërfaqe totale bashkë me të përbashkëtat 66 m2, ka dhe ballkon.
Ndodhet në katin e 3 të një pallati të ri me ashensor dhe të mirëmbajtur. Ndodhet shumë afër me detin.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.