>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje Mbrapa Spital Hygea, Tiranë

1+1

56.7m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje Mbrapa Spital Hygea, Tiranë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe 56.7m2 dhe është i organizuar në 1 dhomë gjumi, sallon+kuzhinë, 1 tualet dhe ballkon me tendë. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim. Shitet bosh vetëm me kundrabufe. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e kërkuar nga njerëzit.
Cmimi i shitjes është 60000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.