>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje pranë Casa Italia, Tiranë

2+1

97m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje Casa Italia, Tiranë.
Ofrojmë për shitje apartament me sipërfaqe 97.80m2 ku është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim. Shitet i mobiluar dhe posedon dokumentacion të rregullt hipotekor. Zona në të cilën ndodhet apartamenti i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Cmimi i shitjes është 110000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.