>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Lagjen 1, Korcë

2+1

85.2m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje në Lagjen 1, Korcë.
Apartamenti ka sipërfaqe totale 91.2 m2 nga të cilat 71.2 m2 është sipërfaqja e brendshme e apartamentit, 8m2 është sipërfaqja e verandës dhe 12m2 është sipërfaqja e përbashkët. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një godine të sapo përfunduar. Godina ka dhe garazhd me sipërfaqe 40m2. Zona në të cilën ndodhet godina i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Shitet 750 Euro/m2.
Cmimi i garazhdit 350 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.