>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në lagjen nr.6, Durrës

2+1

88m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Me sipërfaqe 88m2 dhe tipologji 2+1+2 ballkon, ndodhet në katin e 5 të një pallat të ri me ashensor. Apartamenti jepet bosh, dhe është i pabanuar më parë. Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e qetë dhe e kërkur nga njerëzit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.