>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Lungomare, Vlorë

2+1

85m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje në Lungomare, Vlorë.
Ofrojmë për shitje apartament me siperfaqe 85m2 dhe ka tipologji 2+1 ku është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një godine të re me ashensor. Apartamenti shitet bosh dhe mund të mobilohet sipas kërkesës së klientit. Apartamenti ka pamje nga deti dhe ndodhet në një ndër zonat më të preferuara nga njerëzit.
Cmimi i shitjes është i diskutueshem.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.