>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Manëz

Sipërfaqja e apartamentit dhe vendodhja e bëjne ideal për një jetesë të qetë dhe komode!

2+1

90m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Manëz. Ka tipologji 2+1, me ballkon dhe sipërfaqe 90 m2. Ndodhet në katin e 4 të një pallati të ri me ashensor. Gjithashtu përfshin dhe garazhin. Larg zhurmave të qytetit , Manza paraqitet si vendi ideal për një jetesë të qetë dhe komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.