Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Misto Mame, Tiranë

Zone e qetë

2+1

110m²

Në shitje

Përshkrimi

Apartament në shitje, me sipërfaqe banimi 110 m2 dhe 140 m2 verandë me tipologji 2+1. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati të ri me ashensor. Zona në të cilën ndodhet pallati siguron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë të mirë dhe komode.
Cmimi: 800€\m2 dhe veranda 400€\m2
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.