>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Myslym Shyr, Tiranë

2+1

100m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje në Myslym Shyr, Tiranë.
Apartamenti posedon një sipërfaqe prej 100m2 dhe ka tipologji 2+1, ku është i organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 6 të një pallati ekzistues. Zona ofron të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa më komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.