>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në plazh , Durrës

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të mira të Durrësit!

4+4

385m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet super apartament në plazh, Durrës pas Hotel Germany, shumë pranë detit. Ka sipërfaqe totale 385m2, ku 232m2 është sipërfaqe e brendshme e apartamentit dhe 150 m2 është sipërfaqe verande. Organizohet në 4 dhoma gjumi, 4 banjo, sallon, soxhorno, dhomë gatimi dhe ngrënie , 2 ballkone dhe 2 tarraca të mbuluara me tendë druri. Organizimi dhe sipërfaqja e apartamentit bëjnë të mundur që të ndahet dhe në 4 apartamente të vecanta. Ka parkim privat të vecantë me porta hekuri , për dy makina. Ndodhet në katin e 6, të fundit , të një pallati të ri me ashensor dhe cilësohet si ndër pallatet më të sigurta të asaj zone. Gjithashtu është mundësia dhe për ashensor privat. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka gjendje shumë të mirë, me punime cilësore, termoizolim, sistem kapot, vetrata plastike gjermane me dopio xham, panel diellor si dhe depozita uji personale me 10.000 Litra ujë. Cdo dhomë është e pajisur me kondicioner. Ndodhet në rrugë kryesore dhe ofron të gjitha facilitetet e mundshme për një jetesë sa më komode.
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.