>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në qendër të Durrësit

Vendodhja e bën mjaft të favorshëm duke qenë që ofron të gjitha facilitetet e duhura për një jetesë sa më të mirë !

3+1

129m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në qendër të Durrësit. Ka tipologji 3+1 dhe sipërfaqe të brendshme
129 m2. Ndodhet në katin e 8 të një pallati të ri, me ashensor , te mirëmbajtur dhe pa dëmtime nga tërmeti. Apartamenti shitet i mobiluar në mënyre bashkëkohore.
Ka 3 ballkone. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.