>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Qerret

Shumë afër me detin!

3+2

147m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Qerret. Ka sipërfaqe totale 147 m2 . Organizohet në 3 dhoma gjumi, sallon, kuzhinë, dy tualete dhe dy ballkone. Totalisht i mobiluar. Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri, me ashensor dhe shumë të mirëmbajtur. Përfshin komplet sipërfaqen e katit. Apartamenti më pare ka qenë i ndarë në dy hyrje. Shumë afër me detin . Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.