>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Qerret

Ndër zonat më të kërkuara, kryesisht gjatë sezonit veror !

2+1

77m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Qerret afër Gloria Palace. Ka sipërfaqe totale 77 m2 dhe është në katin e dytë.
Ka tipologji 2+1 dhe është pallat i ri me ashensor. Ndodhet shumë pranë detit .
Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.