>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Qerret

Afër me detin!

1+1

52m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet apartament në Qerret. Ka sipërfaqe totale 52 m2 dhe ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri me ashensor, shumë të mirëmbajtur. Ndodhet afër me detin . Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.