>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Qerret, Kavajë

2+1

205m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje në Qerret, Kavajë.
Me sipërfaqe të brendshme 90m2 dhe 115m2 është sipërfaqja e oborrit. Apartamenti ndodhet në katin e parë me tipologji 2+1, ku është i organizuar në dy dhoma gjumi, dhoma e ndenjes me oxhak+kuzhina dhe një tualet. Shitet i mobiluar në mënyrë bashkëkohore.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.