>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Apartament në shitje në Qerret, Kavajë

1+1

65m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Apartament në shitje në Qerret, Kavajë.
Me një sipërfaqe 65m2 dhe tipologji 1+1. Ku është e organizuar në një dhomë gjumi, sallon+kushinë, dhe një tualet. Apartamenti ndodhet në katin e 7 të një pallati të ri me ashensor, jepet i pa mobiluar. Zona në të cilën ndodhet pallati është shumë e kërkuar nga njerëzit pasi i plotëson të gjitha facilitetet e nevojeshme për një jetesë komode.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.